Kategoria: Fototapety 3D (wróć wyżej)

UWAGA: bezpośrednio w tej kategorii brak zdjęć, przejdź niżej i wyszukaj zdjęcia w podkategoriach.

Podkategorie w kategorii: Fototapety 3D (wróć wyżej)

BRAK ZDJECIA
BRAK ZDJECIA
BRAK ZDJECIA
BRAK ZDJECIA
BRAK ZDJECIA

Wyjątkowe tapety przestrzenne to idealna dekoracja do nowoczesnych wnętrz

Najnowsze trendy w aranżacji wnętrz bardzo często wskazują na tapety z wyraźnym wzorem przestrzennym, który tworzy w naszym mieszkaniu spektakularny efekt 3d. Widok niekończącego się tunelu, mocna geometryczna faktura lub kwiat niczym żywo wychodzący ze ściany, bawią się z nami w iluzję kształtów, trójwymiarowych przestrzeni i zakrzywionych powierzchni na równej i gładkiej ścianie

Zapoznaj się z kolekcją naszych fototapet 3D, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Od subtelnych, pastelowych i bardzo kobiecych kwiatów 3D, dedykowanych głównie kobietom ceniącym delikatne piękno. Po odważne tunele, ściany i fale 3D z bardzo wyraźnym efektem przestrzennym dla ludzi pewnych siebie, nie bojących się śmiałych i niebanalnych dekoracji.


01-sciana-3d-inspio

Ściana 3D

Znajdziecie tu bogactwo mocnych i wyrazistych wzorów rodem z magazynów wnętrzarskich. Niektóre w stonowanej kolorystyce inne zaś w odważnych barwach złota, srebra czy czerwieni. Niezależnie który wzór wybierzesz, twoje mieszkanie nabierze nowoczesnego i oryginalnego wyrazu, a fototapeta stanie się jego główną dekoracją, która zachwycała będzie przez lata Ciebie jak i twoich znajomych.

Fototapeta z wzorem ściany 3D to idealna rozwiązanie do salonu na jego główną ścianę, do sypialni na ściane stanowiącą tło dla łóżka oraz do biura, restauracji czy salonu urody. Sprawdzi się wszędzie tam gdzie poszukujemy nowoczesnego dopełnienia wystroju wnętrza.


02-tunele-3d-inspiro

Tunele 3D

Długie, głębokie tunele, które wchodzą w głąb ściany i ciągnął się daleko w bliżej nie określoną przestrzeń. To dekoracja, która w oczywisty sposób powiększa optycznie pomieszczenie. Wiele tu wzorów o delikatnych, stonowanych barwach, szarościach, bieli i czerni. Te pasują do mieszkań nowoczesnych urządzonych według najnowszych trendów aranżacji wnętrz.

Znaleźć tu można też wzory bardzo odważne, pełne jaskrawych kolorów i dynamicznych kształtów, dla tych wszystkich, którzy lubią wyrażać siebie i swój indywidualny styl oraz cenią sobie indywidualny charakter wykończenia wnętrz


03-kwiaty-3d-inspio

Kwiaty 3D

Piękne kolorowe kwiaty na tle ściany z elemantami 3D, złote i srebrne jubileryjne kamienie w kształcie kwiatów przy ozdobione kryształami na delikatnym pastelowym tle, a nawet mocne w swej trójwymiarowej strukturze, wyraziste kolorystycznie kwiaty, które wydają sie wręcz wychodzić ze ściany do naszego pokoju. To wszystko i wile więcej znajdziecie w tym dziale naszych starannie dobranych fototapet.

Cieszcie się ich pięknem i delikatnością. Wzory idealne do salonów w stylu glamour, urządzonych z przepychem sypialni, klimatycznych restauracji, sal bankietowych i wszystkich miejsc, gdzie perłowy blask i delikatność kwiatów zwieńczy finalny efekt wystroju pomieszczenia.


04-fale-3d-inspiro

Fale 3D

Falujące niczym ocean struktury 3D lub też jak aksamit unoszony przez wiatr. Tak, ta kolekcja robi na prawdę wspaniałe wrażenie. Pusta i nudna dotąd ściana staje się niebywałą dekoracją, która zagina przestrzeń i oszukuje nasze oczy iluzją płynącej fali. W tych wzorach nie ma nudy. Ogromna różnorodność kształtów i mocnych zdecydowanych kolorów, kusi do tego stopnia, że nie wiadomo, na które zdjęcie się zdecydować. Jednak, którego wzoru byście nie wybrali możecie być pewni, że odmieni on niesamowicie wasze wnętrze.

Z fototapetami 3D możemy osiągnąć praktycznie każdy efekt, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i odwaga w kreowaniu otaczającej nas przestrzeni


05-miasto-3-D-inspiro

Miasta 3D

Kto z was nie marzył o wielkim oknie na całą ścianę z widokiem na drapacze chmur pnące się aż do nieba i tętniące życiem wielkie miasto u stóp? Tak to też nasze marzenie. Budzić się co rano i patrzeć na przepiękną panoramę metropolii ciągnącą się tuż za szybą. Taki efekt możecie osiągnąć przy zastosowaniu naszych fototapet, które znajdziecie w tym dziale.

Tapety miasta 3D to idealna propozycja do nowoczesnych mieszkań, z dużą, pusta i nie zagospodarowaną ścianą w salonie lub sypialni. Fantastycznie sprawdzi się w biurach, restauracjach oraz pubach.